Funkcjonalny i modny pokój dziecięcy

Wiele jest firm, które podpowiadają jak urządzić dziecięcy pokój.

Jednak są i takie, które wyróżniają się z tłumu i dają nam możliwość zakupu czegoś naprawdę wyjątkowego.

Per Ragazze to firma stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku szkolnym ale już nawet młodsze dzieci używają tych cudownych mebli. Wszystkie spełniają wysokie normy oraz posiadają certyfikaty i atesty, gwarantujące ich bezpieczeństwo dla najmłodszych użytkowników. Na stronie i fanpage mamy okazję obejrzeć przykładowe wnętrza i przekonać się jak piękne są meble Per Ragazze w połączeniu ze stylowymi dodatkami.

 

Firma oferuje 3 linie tematyczne:

  • Linia Perłowa

To białe, stylowe meble i dodatki. Utrzymane są w romantycznym tonie, dzięki czemu zamienią każdy pokój w prawdziwe królestwo. Szczególnie polecane dla dziewczynek ale pasują także do chłopięcych pokoików

linia perłowa liniaperłowa4

  • Linia Nowoczesna

Meble z tej linii są bardzo proste i uniwersalne; zarówno dla chłopców jak i dziewcząt. Idealnie pasują do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz.

linia nowoczesna

  • Linia Klasyczna

Nawiązuje do klasycznego, ponadczasowego stylu i idealnie pasuje do wnętrz stylizowanych. To meble, które pasują do wszystkiego i świetnie się komponują z zarówno nowoczesnymi jak i klasycznymi dodatkami.

linia klasyczna linia klasyczna1

Per Ragazze zadbało o wysoką jakość mebli i łatwy montaż; wszystkie elementy otrzymujemy w płaskich paczkach wraz z kompletem instrukcji i dodatkowych elementów.

Firma oferuje także przepiękne dekoracje pasujące do każdego wnętrza. Marzysz o girlandzie pomponów, bajecznej lampce czy niezwykle miękkim dywanie? Zajrzyj na stronę internetową sklepu i sprawdź, co przygotowano właśnie dla Ciebie!

dekoracje str

Jeśli jednak masz wątpliwości co do zakupu mebli przez internet, możesz odwiedzić salon firmowy na obrzeżach Warszawy – obejrzysz, dotkniesz i przetestujesz proponowane przez sklep produkty.


strona internetowa:  http://perragazze.pl/

facebook: https://www.facebook.com/Per-ragazze-1531959187064828/timeline

źródło zdjęć: Perragazze