Przekonaj się, jakie to proste!

 

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek ułatwiających korzystanie z portalu.

 

1. ZAREJESTRUJ SIĘ I UATRAKCYJNIJ SWÓJ PROFIL!

Po ukończeniu  procesu rejestracji przejdź do zakładki „ustawienia” i uzupełnij swoje podstawowe dane. Możesz zmienić nazwę, dodać opis i swoją lokalizację aby dać się bliżej poznać innym użytkownikom. Masz bloga lub stronę? Świetnie! Możesz dodać jego adres i tym samym zdobyć nowych fanów. Możesz także zmienić lub dodać swój awatar, Twój profil zyska na popularności!


2. TWÓRZ POSTY I DZIEL SIĘ SWOIMI MATERIAŁAMI!

Aby dodać zdjęcia, linki lub video z YouTube, kliknij przycisk „dodaj materiał” i załaduj plik z dysku lub link do materiału, następnie dodaj tytuł i opis, wybierz tablicę do której Twój post ma zostać przypięty a na koniec kliknij przycisk „zamieść post” i poczekaj na jego akceptację.

Dodajesz posty, jednak nie trafiają one do publikacji?
poniżej znajdziesz 3 podstawowe wskazówki, które zwiększą Twoje szanse 🙂

1. Zdjęcia muszą być ostre i  dobrej jakości – To najważniejszy warunek kwalifikacji!
Staraj się, aby zdjęcie przedstawiało całą postać dziecka. Jeśli robisz zdjęcia sama, to podpowiemy, że najlepiej wychodzą fotografie robione w plenerze, w naturalnym świetle. Unikaj lampy błyskowej. Zdjęcia wychodzą nienaturalne i zwykle są prześwietlone. Jeśli już dodajesz zdjęcie wykonane w domu czy innym pomieszczeniu zwracaj uwagę na tło, im bardziej jest neutralne i stonowane tym lepiej. Nie ozdabiaj zdjęć kolorowymi ramkami i innymi dekoracjami odwracającymi uwagę od istoty zdjęcia.

2. Dodaj zachęcający tytuł, który razem z miniaturą zdjęcia stworzy atrakcyjne połączenie a zwiększysz dwukrotnie swoje szanse na publikację!

3. Dodaj opis posta. Możesz opisać stylizację, miejsce i sytuację, w jakich powstawało zdjęcie, dodać informacje zachęcające użytkowników do odwiedzenia Twojego bloga lub profilu na FB ale nie zostawiaj pustego miejsca!


3. TWÓRZ TABLICE I KOLEKCJONUJ MATERIAŁY!

Tablice to nic innego jak miejsce na segregację materiałów. Na start otrzymujesz tablice w kategoriach: stylizacje, inspiracje, akcesoria i gadżety oraz ubrania, możesz również tworzyć swoje własne tablice.


4. OBSERWUJ UŻYTKOWNIKÓW!

Podobają Ci się posty konkretnego użytkownika? Wejdź na jego profil lub w interesujący Cię post i kliknij przycisk „śledź”. Odtąd będziesz otrzymywać powiadomienia dotyczące jego aktywności.


5. POLUB, KOMENTUJ, UDOSTĘPNIAJ!

Podoba Ci się jakiś post? Polub go i skomentuj. Powiadomimy właściciela o nowym polubieniu i/lub komentarzu. Znalazłaś w czeluściach FashionKid interesujący post, tablicę lub artykuł i chciałabyś zachować go u siebie? Kliknij przycisk „udostępnij”, możesz dodać do niego swój tytuł, opis i wybrać dla niego odpowiednią tablicę.


6. ZNAJDŹ TO CZEGO SZUKASZ!

Szukasz konkretnej marki, stylizacji, inspiracji, użytkownika  lub artykułu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Wprowadź hasło wyszukiwania np. stylizacje dziewczęce, h&m, lub blogowe perełki i sprawdź co znajdziesz.


7. PRZEŚLIJ NAM STYLIZACJE DO PUBLIKACJI NA FACEBOOK!

Twój post na FashionKid nie został zatwierdzony lub zwyczajnie chcesz abyśmy udostępnili Twoje zdjęcia na naszym profilu na Facebooku? Prześlij nam zdjęcia do publikacji na adres: outfit@fashionkid.eu w wiadomości lub temacie wpisując imię dziecka, wiek i opcjonalnie opis stylizacji.


8. MASZ PYTANIA?

Możesz wysłać nam wiadomość przez formularz kontaktowy dostępny tutaj lub maila na jeden z podanych adresów: fashionkid@menthormedia.pl, jgrzybkowska@fashionkid.eu  odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Życzymy miłego korzystania!
Zespół FashionKid.eu