Witamy na Fashionkid.eu !

 

FashionKid.eu to platforma, na której każdy młody rodzic bez problemu znajdzie swoje miejsce. FashionKid to projekt dedykowany rodzicom i tworzony przez rodziców. Ideą marki jest propagowanie ciekawych stylizacji i wszystkiego, co związane z codziennym życiem rodziców i ich pociech. Na FashionKid.eu dajemy inspiracje i pozwalamy inspirować.

FashionKid.eu – łączymy projektantów, producentów, blogerów i przede wszystkim użytkowników, którymi w większości są modni rodzice modnych dzieci. Dołączając do nas stajesz się jednocześnie użytkownikiem portalu, jak i jego współtwórcą. Jak to możliwe?

Treści z których czerpiesz i którymi się dzielisz

Treści na FashionKid.eu powstają, dzięki zaangażowaniu użytkowników. Osoby zarejestrowane na naszym portalu przesyłają w łatwy i wygodny sposób swoje zdjęcia. Zaskoczyłaś samą siebie, stworzyłaś świetnej jakości propozycję stylizacyjną? Pochwal się na naszym portalu – niech inni użytkownicy czerpią inspirację z Twojego pomysłu. Bo FashionKid.eu to modny świat dzieci – teraz możesz podzielić się „swoim całym światem” przed innymi, a pozostali użytkownicy mogą udostępnić zdjęcie swoim znajomym, polubić je lub skomentować.

Dajemy Ci jeszcze więcej

W FashionKid.eu współpracujemy dodatkowo z wybranymi blogerami oraz wybitnymi fotografami dziecięcymi. Dysponujemy kompletnym zapleczem fotograficznym, w tym profesjonalnym studiem mody dziecięcej, dzięki czemu naszym partnerom oraz użytkownikom oferujemy unikalne na polskim rynku blogowym możliwości wykonania światowej jakości sesji modowych – studyjnych lub plenerowych.

Zarejestruj się i stań się częścią wyjątkowej społeczności!

– dziel się swoją pasją modową i szukaj inspiracji, dzięki innym użytkownikom portalu. Pokaż swoją wyrazistość, unikalność, kreatywność i baw się przy tym razem ze swoją pociechą!